flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 Шановні учасники судового процесу!

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 17 червня 2013 року в Рівненському окружному адміністративному суді запроваджено порядок обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу в частині надсилання судом таким учасникам процесуальних документів в електронному вигляді, паралельно з документами у паперовому вигляді.

 Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

  1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі Судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
  2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі Судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної заяви до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заяві.

Варто зазначити, що основний принцип проекту «Електронний суд» полягає в налагодженні процесу оперативного обміну інформацією в електронному вигляді між судовими установами, учасниками судового процесу, а також іншими державними структурами з метою  забезпечення справедливого та неупередженого правосуддя в Україні. Реалізація вказаного Проекту передбачає: 

 Одним з ключових завдань проекту є суттєве скорочення видатків на поштову кореспонденцію та друк паперових документів.

 Важливим аспектом запровадження проекту «Електронний суд» є також значне зменшення витрат паперу та скорочення забруднення навколишнього середовища,  тобто екологічна складова.

 

Довідково: 

Правила реєстрації Користувачів та роботи в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу.

Наказ ДСА України від 07.11.2016 №227 «Про затвердження Тимчасового регламенту надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження".